ODŻYWKA IBX SYSTEM – rewolucyjna odbudowa paznokci

ppdsc00113

Podejrzewam, że wiele z Was ma ten sam problem – słabe paznokcie. Z natury, przez żel, hybrydę lub inne cuda kosmetyczne. Jak zapewne zauważyliście, od niemal roku nie robię hybrydy na paznokciach. Źle ją tolerowały i więcej było szkody niż pożytku. Nie wykluczam, że za jakiś czas znów do niej wrócę, bo bądź co bądź – wygodna jest niesamowicie. Póki co, skupiłam się na odżywieniu i odbudowie, tak aby hybryda miała szansę na czymkolwiek się trzymać. W okresie około roku, przetestowałam sporo różnych drogeryjnych odżywek. Efekty były podobne i krótkotrwałe. Zazwyczaj kończyły się chwile po zaprzestaniu stosowania, a paznokcie wracały do stanu ‚papierowych’, rozdwajających (lub nawet trojących się) i łamliwych. Niedawno trafiłam natomiast na IBX System i… pomogło! Trzy krotna aplikacja powinna rozwiązać większość problemów z Waszą płytką.

ppdsc00112

Czym jest IBX System?

To pierwszy tego rodzaju produkt na świecie. Chroniona patentem formuła opracowana została tak, aby chronić paznokcie OD ŚRODKA!

IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów, czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną one mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

Jak działa IBX System?

IBX System działa w dwojaki sposób:

1. CHRONI TWOJE PAZNOKCIE  – działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową.

2. WZMACNIA TWOJE PAZNOKCIE – działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od środka.
Jeżeli Twoje paznokcie:

  • są zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów,
  • są słabe i cienkie jak papier,
  • rozdwajają się i łuszczą,
  • mają białe plamki,
  • mają bruzdy,
  • mają jakiekolwiek uszkodzenia,
  • są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią.

IBX System może być stosowany w salonie, jako zabieg dodatkowy przed każdą stylizacją – chroni wówczas płytkę pod każdą stylizacją. Dzięki temu nasze paznokcie po zdjęciu stylizacji będą mocne i będą zdrowo rosły.

Zabieg IBX System może być również osobną usługą w salonie, przeznaczoną do odbudowy zniszczonych paznokci lub wzmocnienia słabych, aby rosły długie, zdrowe i mocne.

 Czas zabiegu: 20 min  Cena zabiegu: + 19 zł

GDZIE? LaserEstetic Lublin ul. M.C.Skłodowskiej 2/4 I piętro, Lublin (2 minuty spacerem od Centrum Handlowego Plaza)

Polecam, bo odżywka na stałe zostaje w naszej płytce. Po aplikacji, kierujemy nawiew ciepłego powietrza na paznokcie. Ciepło powoduje reakcję, dzięki której składniki odżywcze i odbudowujące wnikają na stałe w płytkę paznokcia. Możemy je później swobodnie malować, zmywać czy nakładać hybrydę. Odżywka nadal pozostanie w płytce. Im więcej zabiegów, tym mocniejsze, bardziej odżywione i odbudowane paznokcie.

ppdsc00104 ppdsc00102 ppdsc00095img_20161203_123221

SWETER/SWEATER: ROMWE HERE/TUTAJ | TROUSERS/SPODNIE: NEXT | SHOES/BUTY: DEEZEE

You May Also Like

One comment

Reply

ja bym sobie zafundowała jakiś zbieg na paznokcie 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.