SPOSÓB NA TRĄDZIK? JAK LECZYĆ TRĄDZIK? Zgłoś się na bezpłatną kurację dermo-kosmetykami Andre Zagozda! Weź udział w akcji „PIĘCIORO WSPANIAŁYCH”

Witajcie Moi Drodzy! Dziś chciałabym poruszyć temat, którego nie było jeszcze na blogu. Temat walki z trądzikiem. Temat zdrowej skóry. Mam wielu znajomych w różnym wieku, którzy od lat borykają się z tym problemem. Widzę, jak duży wpływ wywiera on na ich codzienne funkcjonowanie. Czasem znacznie, a w skrajnych przypadkach całkowicie je ograniczając.

Zdecydowałam się na poruszenie tematyki trądziku, ponieważ jakiś czas temu odkryłam preparaty, które wydają się działać cuda w tej kwestii. Mowa o dermo-kosmetykach Laboratorium Andre Zagozda opartych głównie na czynnikach aktywnych pochodzenia morskiego. ANDRÉ ZAGOZDA LABORATORY to francuska, marka najwyższej klasy dermo-kosmetyków. Największe sukcesy Laboratorium odnosi w temacie ANTI-AGEING oraz terapii trądzików, poparzeń, blizn oraz cellulitu i nadwagi (zdrowa dieta AZ DIET). Jednak po kolei. Dziś chcę się skupić właśnie na temacie trądziku. W następnych wpisach opowiem Wam więcej o pozostałych zagadnieniach.

IMG_1164_

Nie są to tylko puste słowa. Widziałam wiele żywych przykładów je potwierdzających, między innymi przebieg trzymiesięcznej kuracji Charlotte, która pozwoliła jej (i nie tylko jej) całkowicie pozbyć się wyprysków z twarzy. Więcej przykładów znajdziecie na stronie oficjalnej stronie AZ.

Jako przykład chcę Wam pokazać Magdalenę i Charlotte. Obie z podobną historią. Po stosowaniu różnych antybiotyków i hormonów. Oto Magdalena przed zabiegiem dermo-kosmetykami AZ.

pkptradzik magda 2-horz

A poniżej efekt, UWAGA, JEDNEGO zabiegu wykonanego dermo-kosmetykami Andre Zagozda. Słowa są zbędne. Sami widzicie jak dobrze skóra zareagowała i jak niesamowity jest efekt. Zdjęcia wykonane po JEDNYM kompletnym zabiegu.

tnmradzik magda-horz

Kolejny przykład. Na zdjęciu poniżej widzicie stan skóry Charlotte, po 2 latach stosowania antybiotyków i trzech miesiącach hormonów. Zapewne jest Wam to znane… Z racji tego, że dla Charlotte wszystko, co związane z trądzikiem kojarzy się bardzo traumatycznie, poprosiła nas o nie publikowanie jej kompletnego wizerunku.

pPpKamila1-all face-before-24.06-horz

Już po pierwszym zabiegu, a dokładnie 3 dni po zabiegu, również w przypadku Charlotte efekty były bardzo zadowalające. Zaczerwienienie i ropa zniknęły. Widać znaczną poprawę stanu skóry, zmniejszenie stanów zapalnych. Cera nabrała zdrowego kolorytu.

Kamila1-all face-before-24.06.20105-horz

A do takiego stanu udało się dojść po 3 miesiącach terapii 🙂

PPKaMNmila1-all face-before-24.06.20102-horz

Sami przyznacie, że efekty wyglądają naprawdę obiecująco! Śmiem nawet twierdzić, że dermo-kosmetyki Andre Zagozda mogą okazać się przełomem w leczeniu tej przykrej przypadłości. W związku z tym, zwracam się do Was moi Drodzy Czytelnicy. Zwłaszcza do tych z Was, którzy mają trądzik, a zarówno antybiotyki jak i leki hormonalne sobie z nim nie radzą. Chcę Wam zaproponować pomoc.

Wraz z laboratorium Andre Zagozda oraz kosmetolog Katarzyną Major, właścicielką Salonu Urody     VENUS, ul. Jara 5h (Warszawa-Wilanów) i kosmetolog Agnieszki Skockiej-Pietruszewskiej       właścicielki salonu NEFERTITI OAZA URODY, ul. Przy Agorze 13 lok.3 (Warszawa-Bielany), postanowiliśmy zorganizować akcję pod tytułem „PIĘCIORO WSPANIAŁYCH”.   Więcej informacji na temat Laboratorium Andre Zagozda oraz dermo-kosmetyków znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej http://andrezagozda.com/pl/ .

Projekt „PIĘCIORO WSPANIAŁYCH” ma na celu wyłonienie spośród Was, moi Czytelnicy, 5 osób, które zechcą poddać się całkowicie za darmo kuracji przeciwtrądzikowej z użyciem profesjonalnych dermo-kosmetyków Andre Zagozda. Celem jest pokazanie na Was, żywych przykładach, że walka z trądzikiem może zakończyć się sukcesem. W ten sposób wspólnie będziemy mogli pomóc kolejnym osobom i to w większości przypadków bez antybiotyków i bez hormonów. Nie obiecam Wam Wszystkim cudów, bo każdy z nas jest inny więc jego trądzik ma inne podłoże i inne przyczyny, niemniej jednak efekty, które do tej pory widziałam na dużej grupie osób są na tyle obiecujące i zachęcające, że chcę spróbować Wam pomóc. Tym bardziej, że cały proces leczenia trądziku opiera się wyłącznie na naturalnych, wysoko skoncentrowanych ekstraktach z alg,  pełnych łatwo przyswajalnych przez skórę oligoelementów, witamin i protein. Nie ma tu mowy o żadnej chemii i lekach. Niczym nie ryzykujecie. Akcja jest więc w pełni bezpieczna dla Waszego organizmu. Spróbujecie? 🙂

CO NALEŻY ZROBIĆ ABY UCZESTNICZYĆ W PROJEKCIE I OTRZYMAĆ BEZPŁATNE ZABIEGI? TO BARDZO PROSTE! Tak jak wspomniałam wcześniej, celem akcji jest pokazanie na Was, żywych przykładach, że walka z trądzikiem może zakończyć się sukcesem. 

Szukamy 5 Uczestników. Jaki są zasady przystąpienia do bezpłatnej kuracji?

Akcja rozpoczyna się w dniu 23.01.2017 od momentu ogłoszenia na blogu  www.apieceofanna.com, a kończy się 01.03.2017 o godz. 24:00. W celu wzięcia udziału w akcji Uczestnik musi w czasie jej trwania, spełnić wymagania podane w poście na blogu  www.apieceofanna.com.

Wymagania polegają na:

  1. zapoznaniu się z REGULAMINEM AKCJI „PIĘCIORO WSPANIAŁYCH”. WARUNKIEM PODDANIA SIĘ ZABIEGOM JEST WYRAŻENIE PISEMNEJ ZGODY przez uczestnika. Regulamin dostępny jest TUTAJ aktualny REGULAMIN AKCJI “PIĘCIORO WSPANIAŁYCH”—25.02.2017 .doc
  2. przesłaniu na adres mailowy a.dragowska@andrezagozda.com, 5 zdjęć twarzy (lewa i prawa strona, czoło, broda i cała twarz przodem), przedstawiających aktualny stan skóry i wyprysków;
  3. opisaniu swojej historii, tzn. od kiedy Uczestnik boryka się z problemem trądziku, ile ma lat, czy bierze w tym momencie jakieś antybiotyki, hormony, czy brał je w przeszłości i z jakim skutkiem? czy ktoś w rodzinie zmaga się z podobnymi problemami?
  4. opisaniu przez Uczestnika swoich cech szczególnych, mogących mieć wpływ na trądzik; 
  5. opisaniu jak w tym momencie wygląda dieta Uczestnika? Czy stosuje jakąś konkretną? Czy ma uczulenie na jakieś konkretne składniki pokarmowe lub zawarte w kosmetykach?
  6. podaniu przez Uczestnika informacji czy ma uczulenie na konkretne kosmetyki, składniki pokarmowe i inne?
  7. podaniu innych, ważnych informacji, które ułatwią Organizatorowi pomoc Uczestnikowi.

Czego oczekujemy w zamian?

Dla nas wszystkich najważniejsze jest by Uczestnicy Akcji PIĘCIU WSPANIAŁYCH pozwolili sobie pomóc poprzez regularne przychodzenie na zabiegi oraz aplikowanie otrzymanych za darmo dermo-produktów zgodnie z naszymi wytycznymi. Aby jak najwięcej osób mogło dowiedzieć się o kosmetykach i ich działaniu. W zamian za zabiegi, wymagamy od pięciu wybranych Uczestników akcji, wyrażenia zgody na nieodpłatne i nieodwołalne utrwalenie wizerunku w formie spotu multimedialnego oraz sesji zdjęciowej (na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90 poz. 631 z pózn. zm.) o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Ponadto, pięcioro wybranych Uczestników wyraża zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie przez Andre Zagozda laboratorium, blogerkę A piece of Anna oraz kosmetolog Katarzyny Major właścicielki Salonu Urody     VENUS, ul. Jara 5h (Warszawa-Wilanów) i kosmetolog Agnieszki Skockiej-Pietruszewskiej,       właścicielki salonu NEFERTITI OAZA URODY, ul. Przy Agorze 13 lok.3 (Warszawa-Bielany),      w których będą odbywały się zabiegi, swojego wizerunku uwiecznionego na powyższych zapisach, bez ograniczeń terytorialnych i czasowych, za pośrednictwem dowolnego medium. Mówiąc możliwie najkrócej – w zamian za zabieg oczekujemy możliwości publicznej publikacji waszego wizerunku i efektów kuracji.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 01.03.2017.

*TO NIE JEST WPIS SPONSOROWANY!

WSZELKIE PYTANIA KIERUJCIE PROSZĘ NA ADRES a.dragowska@andrezagozda.com, podając swój numer kontaktowy

IMG_1155

You May Also Like

2 comments

Reply

Byłam ostatnio w lubelskim Outlet Center w Ziajce i Pani również polecała mi rezelacyjne kosmetyki, inne co prawda, ale jestem bardzo zadowolona!

Reply

Super 🙂 czy mogłabyś podać, co dokładnie pomaga? 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.