WYLECZYMY TWÓJ TRĄDZIK! ZGŁOŚ SIĘ NA DARMOWĄ KURACJĘ Z DERMO-KOSMETYKAMI ANDRE ZAGOZDA

Co jakiś czas temat trądziku wraca jak mantra. Pojawia się na jego temat mnóstwo publikacji. Wiemy o nim już całkiem sporo, a on wciąż trwa i unieszczęśliwia kolejne pokolenia. Coś się jednak zmienia, bo problem, który jeszcze do niedawna kojarzył się z okresem dojrzewania, zaczyna dotyczyć osób, które ten czas mają już dawno za sobą. Co gorsze, wygląda na to, że w tym kierunku właśnie trądzik będzie ewaluował. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta – żyjemy w zanieczyszczonym środowisku, za mało śpimy, za mało się ruszamy, za mało przebywamy na świeżym powietrzu i co najgorsze – fatalnie się odżywiamy.

IMG_1155

André Zagozda Laboratory PL
www.andrezagozda.com

 Coraz więcej osób ma tego świadomość i szuka rozwiązań, ale nie jest to proste, by z półek pełnych wysoko przetworzonej lub deklarującej swoją prozdrowotność żywności wyselekcjonować tę naprawdę wartościową. Wartościową czyli taką, która odżywia komórki ciała dostarczając im energii do codziennej, niezbędnej dla zachowania zdrowia regeneracji, a nie jedynie wypełnia żołądek, zaspakajając głód. Dochodzi do sytuacji, w której żołądek jest pełny, a komórki ciała umierają z głodu. Konsekwencją są liczne, a pogłębiające się niedobory pokarmowe, które jak domino przenoszą te nieprawidłowości dalej, zaburzają wiele funkcji biologicznych. Z naszego doświadczenia wynika, że bardzo wiele problemów skórnych, nie tylko związanych z trądzikiem, jest czy może być właśnie wynikiem tych niedoborów i zachwiania naturalnej równowagi w organizmie.

Przyczyn powstawania trądziku u osób dorosłych może być wiele tak, jak wiele jest metod radzenia sobie z nim. Nasza metoda polega na kompleksowym i naturalnym dożywianiu skóry na poziomie komórkowym unikatowym w skali światowej, naturalnym, wysokoskoncentrowanym (dużo ponad 100.000 razy), wodnym ekstraktem z alg laminarnych – SEA PLASMA®.

Zawiera on m.in. ponad 100 mikro i makro elementów, aminokwasy, polisacharydy, kwas alginowy, sole mineralne, witaminy m.in. A, C, E, B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B8, B9, B10, B11, B12, PP czyli wszystko, czego skóra potrzebuje, aby się nawilżyć, dożywić, wyprodukować nowe komórki, podnieść swój potencjał energetyczny, poprawić metabolizm czy się zregenerować. Kluczowe jest to, że podobieństwo bio-chemiczne wody morskiej do surowicy krwi człowieka wynosi blisko 95%!, co oznacza, że właśnie w tak wysokim stopniu wszystkie zawarte w ekstrakcie SEA PLASMA® składniki są bio-kompatybilne ze skórą, więc mają możliwość przedostania się do jej głębszych warstw czyli tam, gdzie każdy aktywny składnik musi się znaleźć, by mieć realny wpływ na funkcjonowanie skóry. Warto zauważyć, że taką umiejętność ma niewiele preparatów.

Kolejnym fenomenem SEA PLASMA® jest to, że wszystkie jej składniki pozostają w takiej proporcji i synergii, jaką wykreowała natura, co dodatkowo zwiększa ich bio-przyswajalność. Jest ona także naturalnym wektorem, co oznacza, że ma zdolność wprowadzania do skóry również innych aktywnych składników zawartych w formule np. ze świata roślin lądowych, których kompatybilność ze skórą człowieka jest setki razy mniejsza, więc bez specjalnej pomocy nie miałyby szansy dotarcia do jej wnętrza.

Ekstrakt algowy SEA PLASMA® jest flagowym komponentem Laboratorium i jest obecny we wszystkich jego preparatach. Ma także swoją wersję do picia, w której spakowany jest w szklane ampułki podobne do zastrzyku, co umożliwiło całkowitą rezygnację z konserwantów.

Organizm, który naturalnie dąży do homeostazy natychmiast reaguje na bodźce, które mu ją umożliwiają i w odpowiedzi bardzo szybko uruchamia swoje własne i niezwykle silne mechanizmy regulujące i regenerujące. Obserwujemy to już w trakcie pierwszego zabiegu, co pokazujemy na poniższych zdjęciach.

 

Poniżej przykład skuteczności leczenia trądziku ekstraktem z alg laminarnych  – SEA PLASMA®. Na zdjęciach od lewej – przed zabiegiem, 4 dni po pierwszym zabiegu, po trzech miesiącach kuracji.

3

 

Jak wygląda zabieg?

Zaczynamy od wywiadu na temat sposobu odżywiania i trybu życia. Jeśli są do tego przesłanki – proponujemy wykonanie testów na nietolerancje pokarmowe. Co ciekawe, po uzupełnieniu niedoborów pokarmowych, niektóre z nietolerancji ustępują.

Następnie raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie, w zależności od potrzeby skóry, wykonujemy kompleksowe zabiegi p-trądzikowe oparte na preparatach zawierających ekstrakt algowy SEA PLASMA®:
Zaczynamy od trzystopniowego, gruntownego oczyszczenia skóry. Mleczko, emulsję lub piankę dobieramy w zależności od intensywności wydzielania sebum. Żaden z preparatów, choć głęboko oczyszcza, nie wysusza skóry – wręcz przeciwnie – łagodzi ją i dożywia.

Etap drugi to „otwieranie” skóry odpowiednio dobranym pilingiem. Jest to piling algowy mechaniczny (delikatne kuleczki) albo oparty na kwasach AHA (nagroda za najlepszą maskę roku w USA). Etap ten kończymy tonikiem algowym, który poza łagodzeniem i wyrównywaniem PH ma zdolność zmniejszania rozszerzonych porów.
Etap trzeci to aplikacja intensywnie dożywiających i jednocześnie regulujących wydzielanie sebum preparatów algowych lub wektorowanych algami zmieszanych z aktywnym pudrem p-trądzikowym. Dobieramy odpowiednią maskę, która poza bogactwem czynników morskich, jakie sama zawiera, niejako wtłacza w skórę zaaplikowane wcześniej preparaty.
Na zakończenie, po raz kolejny stosujemy tonik algowy, który delikatnie „wciskamy” w skórę wraz z odpowiednim dożywiająco-regulującym kremem zmieszanym z aktywną witaminą C-25%. W tak dużym stężeniu działa ona bakteriobójczo, wirusobójczo i przeciw-grzybicznie, a dzięki jonom sodu obecnym w kremach AZ jest wprowadzana do wnętrza skóry, gdzie blokuje proliferację bakterii (jak antybiotyk). Poza tym stymuluje syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach, uszczelnia naczynka i poprawia dotlenienie w skórze.

Głęboko oczyszczona, dobrze dotleniona, nawilżona i dożywiona skóra, wolna od nadmiaru sebum i zrogowaciałego naskórka, odzyskuje równowagę biologiczną i staje się bardziej odporna na działanie niekorzystnych dla niej czynników zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Poprawę stanu skóry widać już w trakcie pierwszego zabiegu. Po paru tygodniach zabiegów połączonych z pielęgnacją domową (w trudnych przypadkach terapia może zająć nawet 3 miesiące) można zapomnieć o tym, że miało się trądzik.

Skuteczność działania ekstraktu z alg laminarnych – SEA PLASMA® widać już po pierwszym zabiegu (zdjęcie po prawej).

Kamila1-all face-before-24.06.20105-horz

CAŁKOWICIE NATURALNA P-TRĄDZIKOWA KURACJA DOMOWA

– skórę należy codziennie gruntownie oczyścić z nadmiaru sebum – ALGAE CLEANSING EMULSION

– co 2-3 dni wykonać łagodny piling (tylko kuleczki) tak, by była „otwarta” i pozwalała swobodnie wypływać wydzielającemu się sebum, by się nie czopowało – ALGAE FACE PEELING
– 2-3 razy w tygodniu stosować maskę głęboko oczyszczającą, intensywnie łagodzącą i dożywiającą. Będzie oczyszczać ze zbierającego się nadmiaru sebum już wewnątrz skóry – DEEP PURIFYING MASK
– codziennie dożywiać skórę odpowiednimi kremami np. SEBUM EQUILIBRATING EMULSION zmieszanymi z aktywną witaminą C – ACTIVE VITAMIN C-25% IN POWDER
– przy aktywnym trądziku, na noc aplikować SEBUM EQUILIBRATING CREAM zmieszany z aktywnym pudrem p-trądzikowym – SEBUM EQUILIBRATING POWDER
– raz w tygodniu stosować maskę z kwasami (40%) ALG PEELING MASK – intensywna regulacja sebum, przyspieszenie syntezy kolagenu i elastyny oraz regeneracji

UWAGA! JEŻELI MASZ PYTANIA, ŚMIAŁO PISZ! WSZELKIE PYTANIA KIERUJCIE PROSZĘ NA ADRES a.dragowska@andrezagozda.com, podając swój numer kontaktowy 🙂

IMG_1155

Sami przyznacie, że efekty wyglądają naprawdę obiecująco! Śmiem nawet twierdzić, że dermo-kosmetyki Andre Zagozda mogą okazać się przełomem w leczeniu tej przykrej przypadłości. W związku z tym, zwracam się do Was moi Drodzy Czytelnicy. Zwłaszcza do tych z Was, którzy mają trądzik, a zarówno antybiotyki jak i leki hormonalne sobie z nim nie radzą. Chcę Wam zaproponować pomoc.

Wraz z laboratorium Andre Zagozda oraz kosmetolog Katarzyną Major, właścicielką Salonu Urody     VENUS, ul. Jara 5h (Warszawa-Wilanów) i kosmetolog Agnieszki Skockiej-Pietruszewskiej       właścicielki salonu NEFERTITI OAZA URODY, ul. Przy Agorze 13 lok.3 (Warszawa-Bielany), postanowiliśmy zorganizować akcję pod tytułem „PIĘCIORO WSPANIAŁYCH”.   Więcej informacji na temat Laboratorium Andre Zagozda oraz dermo-kosmetyków znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej http://andrezagozda.com/pl/ .

Projekt „PIĘCIORO WSPANIAŁYCH” ma na celu wyłonienie spośród Was, moi Czytelnicy, 5 osób, które zechcą poddać się całkowicie za darmo kuracji przeciwtrądzikowej z użyciem profesjonalnych dermo-kosmetyków Andre Zagozda. Celem jest pokazanie na Was, żywych przykładach, że walka z trądzikiem może zakończyć się sukcesem. W ten sposób wspólnie będziemy mogli pomóc kolejnym osobom i to w większości przypadków bez antybiotyków i bez hormonów. Nie obiecam Wam Wszystkim cudów, bo każdy z nas jest inny więc jego trądzik ma inne podłoże i inne przyczyny, niemniej jednak efekty, które do tej pory widziałam na dużej grupie osób są na tyle obiecujące i zachęcające, że chcę spróbować Wam pomóc. Tym bardziej, że cały proces leczenia trądziku opiera się wyłącznie na naturalnych, wysoko skoncentrowanych ekstraktach z alg,  pełnych łatwo przyswajalnych przez skórę oligoelementów, witamin i protein. Nie ma tu mowy o żadnej chemii i lekach. Niczym nie ryzykujecie. Akcja jest więc w pełni bezpieczna dla Waszego organizmu. Spróbujecie? 🙂

CO NALEŻY ZROBIĆ ABY UCZESTNICZYĆ W PROJEKCIE I OTRZYMAĆ BEZPŁATNE ZABIEGI? TO BARDZO PROSTE! Tak jak wspomniałam wcześniej, celem akcji jest pokazanie na Was, żywych przykładach, że walka z trądzikiem może zakończyć się sukcesem.

Szukamy 5 Uczestników. Jaki są zasady przystąpienia do bezpłatnej kuracji?

Akcja rozpoczyna się w dniu 23.01.2017 od momentu ogłoszenia na blogu  www.apieceofanna.com, a kończy się 01.03.2017 o godz. 24:00. W celu wzięcia udziału w akcji Uczestnik musi w czasie jej trwania, spełnić wymagania podane w poście na blogu  www.apieceofanna.com.

Wymagania polegają na:

  1. zapoznaniu się z REGULAMINEM AKCJI „PIĘCIORO WSPANIAŁYCH”. WARUNKIEM PODDANIA SIĘ ZABIEGOM JEST WYRAŻENIE PISEMNEJ ZGODY przez uczestnika. Regulamin dostępny jest TUTAJaktualny REGULAMIN AKCJI “PIĘCIORO WSPANIAŁYCH”—25.02.2017 .doc
  2. przesłaniu na adres mailowy a.dragowska@andrezagozda.com, 5 zdjęć twarzy (lewa i prawa strona, czoło, broda i cała twarz przodem), przedstawiających aktualny stan skóry i wyprysków;
  3. opisaniu swojej historii, tzn. od kiedy Uczestnik boryka się z problemem trądziku, ile ma lat, czy bierze w tym momencie jakieś antybiotyki, hormony, czy brał je w przeszłości i z jakim skutkiem? czy ktoś w rodzinie zmaga się z podobnymi problemami?
  4. opisaniu przez Uczestnika swoich cech szczególnych, mogących mieć wpływ na trądzik; 
  5. opisaniu jak w tym momencie wygląda dieta Uczestnika? Czy stosuje jakąś konkretną? Czy ma uczulenie na jakieś konkretne składniki pokarmowe lub zawarte w kosmetykach?
  6. podaniu przez Uczestnika informacji czy ma uczulenie na konkretne kosmetyki, składniki pokarmowe i inne?
  7. podaniu innych, ważnych informacji, które ułatwią Organizatorowi pomoc Uczestnikowi.

Czego oczekujemy w zamian?

Dla nas wszystkich najważniejsze jest by Uczestnicy Akcji PIĘCIU WSPANIAŁYCH pozwolili sobie pomóc poprzez regularne przychodzenie na zabiegi oraz aplikowanie otrzymanych za darmo dermo-produktów zgodnie z naszymi wytycznymi. Aby jak najwięcej osób mogło dowiedzieć się o kosmetykach i ich działaniu. W zamian za zabiegi, wymagamy od pięciu wybranych Uczestników akcji, wyrażenia zgody na nieodpłatne i nieodwołalne utrwalenie wizerunku w formie spotu multimedialnego oraz sesji zdjęciowej (na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90 poz. 631 z pózn. zm.) o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Ponadto, pięcioro wybranych Uczestników wyraża zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie przez Andre Zagozda laboratorium, blogerkę A piece of Anna oraz kosmetolog Katarzyny Major właścicielki Salonu Urody     VENUS, ul. Jara 5h (Warszawa-Wilanów) i kosmetolog Agnieszki Skockiej-Pietruszewskiej,       właścicielki salonu NEFERTITI OAZA URODY, ul. Przy Agorze 13 lok.3 (Warszawa-Bielany),      w których będą odbywały się zabiegi, swojego wizerunku uwiecznionego na powyższych zapisach, bez ograniczeń terytorialnych i czasowych, za pośrednictwem dowolnego medium. Mówiąc możliwie najkrócej – w zamian za zabieg oczekujemy możliwości publicznej publikacji waszego wizerunku i efektów kuracji.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 01.03.2017.

*TO NIE JEST WPIS SPONSOROWANY!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published.