DOMOWY MANICURE Z HYBRYDAMI PROVOCATER

ppDSC01566ppDSC01570

Witajcie Moi Drodzy! Dziś przygotowałam dla Was wpis dotyczący manicure hybrydowego. Jak dotąd, temat lakierów hybrydowych był mi zupełnie obcy. Jeżeli już decydowałam się na ten rodzaj manicure, to wybierałam zaufany salon kosmetyczny.  Po pierwsze mogłam tam chwilę odpocząć i się zrelaksować. Po  drugie, miałam pewność, że paznokcie będą w nienagannym stanie. Nie mam aż takiej wprawy, aby nie zalać sobie skórek czy też perfekcyjnie równo położyć lakier. Najzwyczajniej w świecie zrobienie sobie samemu manicure hybrydami wydawało mi się zbyt skomplikowane i czasochłonne. Jednak jak mawia stare polskie porzekadło: „Nie taki diabeł straszny jak go malują!” I to prawda 🙂 W rzeczywistości wcale tak nie jest skomplikowanie 🙂

ppDSC01598

Postanowiłam przetestować zestaw do manicure hybrydowego nowej polskiej marki Provocater. Najbardziej obawiałam się nakładania lakieru, okazało się jednak, że jest to równie proste, co malowanie zwykłym lakierem. Bardzo ważną kwestią na którą osobiście zwróciłam uwagę jest gęstość hybryd – są one gęstsze od lakierów konkurencji, ale jest to ogromnym plusem, ponieważ nie rozlewają się na paznokciu, jest je o wiele prościej nałożyć i co najważniejsze – bardzo dobrze kryją. Nawet białego lakieru wystarczają tylko dwie warstwy. Spróbujcie, może dla Was również okaże się to strzałem w dziesiątkę? 🙂

Osobiście najbardziej bałam się, że pomylę kolejność nakładania produktów. Nie wiedziałam co, kiedy i jak. Z pomocą przyszedł mi film na Youtube, który świetnie pokazuje poszczególne etapy.

Manicure Hybrydowy Provocater instrukcja nakładania:

1. Starannie zmatowić płytkę blokiem polerskim lub pilnikiem o bardzo niskiej gradacji.
2. Nałożyć Provocater Primer, poczekać aż wyschnie (ok 15-20sek)
3. Nałożyć bazę Provocater Base&Top Led/UV Hybrid 7ml i utwardzić w lampie (30-60sek LED / 2min UV).
4. Odtłuścić produktem typu Cleaner w celu usunięcia warstwy dyspersyjnej.
5. Nałożyć wybrany kolor lakieru hybrydowego Provocater i utwardzić w lampie (30-60sek LED / 2min UV). Jeśli kolor tego wymaga nałożyć jeszcze jedną warstwę lakieru. NIE PRZEMYWAĆ!
6. Utrwalenie: Nałożyć top Provocater Base&Top Led/UV Hybrid 7ml i utwardzić w lampie (30-60sek LED / 2min UV). Przemyć warstwę dyspersyjną Cleanerem. Zamiast użycia Provocater Base&Top Led/UV Hybrid 7ml  można zastosować Provocater Top Shine No Wipe Led/UV 7ml, który nie posiada warstwy dyspersyjnej – nie trzeba przemywać Cleanerem.
7. Wmasować w skórki wokół paznokci oliwkę w żelu Provocater.

Wszystkie potrzebne do wykonania akcesoria włącznie z lampą znajdziecie w zestawie startowym.

ppDSC01571ppDSC01605 ppDSC01568

Hybrydy Provocater obecnie możecie znaleźć w kilkuset drogeriach w całej Polsce. Link do mapki i strony znajduje się TUTAJ.  Możecie je oczywiście kupić także w sklepie internetowym Provocater.pl do czego Was zachęcam – niesamowita oszczędność czasu. Jeżeli chcecie być na bieżąco zapraszam Was także na instagram marki TUTAJ oraz ich fanpage na facebooku TUTAJ.

JAK ZDEJMOWAĆ HYBRYDY? Wszystkie akcesoria znajdziecie również w zestawie startowym.
1. Zmatowić blokiem polerskim wierzchnią, błyszczącą warstwę na paznokciach.
2. Nanieść aceton na wacik przyklejony do folii Remover Wraps i dokładnie pokryć płytkę paznokcia; szczelnie owinąć każdy paznokieć.
3. Pozostawić na paznokciach ok 7-10 minut.
4. Ściągnąć folię z palców i delikatnie usunąć lakier hybrydowy za pomocą drewnianych patyczków kosmetycznych.

ppDSC01596 ppDSC01585ppDSC01580

You May Also Like

4 comments

Reply

ładne kolory 🙂

Reply

Madzia, dziękuję! 🙂

Reply

Bardzo podoba mi się design Provocatera. Taki inny, ostry, odważny a zarazem minimalistyczny. Zupełnie odróżnia się na tle innych marek. Na początku trochę bałam się ich nakrętek ale super się je trzyma i można nawet ten szpic wykorzystać do wzorków 🙂 Teraz Provocater wprowadził nowe syrenki neonowe – moze jakaś stylizacja? Nigdy nie miałam pomysłu na takie odważne kolory…

Reply

Sia, cieszę się! 🙂 tak, taka stylizacja pojawi się niebawem 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.