WHITE CROCHET JUMPSUIT | biały koronkowy kombinezon na lato

white crochet jumpsuit summer boho look10 white crochet jumpsuit summer boho look2 white crochet jumpsuit summer boho loo921k

Lato moje ukochane! I pies! Który chyba dziś skradł cały wpis 😉 Nie wiem jak to zrobić, ale oddałabym wiele żeby zatrzymać ten czas i pogodę. Zdjęcia są dla mnie właśnie takim złotym środkiem, który pozwala uchwycić mijające chwile. Wrócić do miejsca, osób, wspomnień… Nie wiem kiedy minęły mi te wszystkie miesiące lata. Dziś już 8 sierpnia. Co dzień, co miesiąc, co rok… powtarzam to samo: życie, zwolnij trochę! Tak Cię kocham, a Ty ciągle chcesz uciekać!

JUMPSUIT/KOMBINEZON: HERE/TUTAJ | BAG/TOREBKA: HERE/TUTAJ | SHOES/BUTY: PINKO via TONEXT OUTLET  | PHOTOGRAPHY BACKDROP|OKULARY/SUNGLASSES: GUESS via AMERICANOUTLET | EARRINGS/KOLCZYKI: ZAFUL HERE/TUTAJ white crochet jumpsuit summer boho look white crochet jumpsuit summer boho loo91hk white crochet jumpsuit summer boho look4 white crochet jumpsuit summer boho look6 white crochet jumpsuit summer boho look8 white crochet jumpsuit summer boho look3 white crochet jumpsuit summer boho loo91uhk white crochet jumpsuit summer boho look1 white crochet jumpsuit summer boho loo9k white crochet jumpsuit summer boho loo9k1k white crochet jumpsuit summer boho loo9y1k white crochet jumpsuit summer boho loo9h1hk white crochet jumpsuit summer boho loo91k white crochet jumpsuit summer boho look7

You May Also Like

8 comments

Reply

Piękne miejsce 😉

Reply

Dziękuję! 🙂 :*

Reply

Aniu przepiękny kombinezon 🙂

Reply

Madzia, dziękuję! 🙂

Reply

piękny kombinezon-świetnie wyglądasz,piesek rownież 😀

Reply

Dita, dziękuję! 🙂

Reply

Cześć Aniu. Mam przyjemność w końcu Cię skomentować. Obserwuję Cię od 2012 r. i widzę jak bardzo się zmieniłaś i jak rozbudował się Twój blog. Tak bardzo przyzwyczaiłam się do Twoich ciemnych włosów z początku prowadzenia bloga, że wciąż uważam, że w tych ciemniejszych włosach byłaś jeszcze ładniejsza. Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów.

Reply

Witaj Aniu! Jest mi niezmiernie miło, że od tak dawna ze mną jesteś! 🙂 Dziękuję za ciepłe słowa! Oczywiście, że mnie nie uraziłaś, przecież każdemu z nas może coś innego się podobać! 🙂 Pozdrawiam!

Leave a Reply

Your email address will not be published.