PARADISE LIFE | Needle&Thread dress

Chciałabym, aby wymyślono sposób na butelkowanie wspomnień – tak jak perfum. Żeby nigdy się nie ulotniły, ani nie straciły świeżości. Żebym w każdej chwili mogła otworzyć buteleczkę i przeżyć to jeszcze raz. Póki co, jednym z moich sposobów są fotografie. Dziś zabieram Was na jedną z rajskich, greckich wysp – Chalikounas. Krystalicznie czysta woda, aksamitny piasek, szum fal i praktycznie żadnej żywej duszy obok… Było cudnie!

nedle&thread red dress11nedle&thread red dress

Leżąc na plaży i analizując moje poprzednie lata, doszłam do wniosku, że nasze życie mniej więcej w 10% składa się z sytuacji, które nam się przytrafiają, a w 90% z tego, jak na nie odpowiadamy. Nasze reakcje na dowolne wydarzenie szczęśliwie posuwają nas do przodu, albo pozostawiają z poczuciem niespełnienia i frustracji. Już Wam to mówiłam w „Autoportrecie”, ale powtórzę: życie jest sumą naszych wyborów. Lepiej żałować rzeczy, które się zrobiło niż tych, których nie miało się odwagi zrobić. W każdej dziedzinie życia. Od wyboru nowej pracy, mieszkania, ubrania, po nawet związek. Codziennie trzymamy rękę na naszych czerwonych guzikach strachu, niepewności czy zawahania, rezygnując z rzeczy, które mogłyby dać nam szczęście. A przecież nie myli się tylko ten, co nic nie robi. Popełnisz błąd? Przecież nie pierwszy i nie ostatni. Zanim następnym razem odpuścisz, pamiętaj, że trzymasz rękę nad jednym z czerwonych guzików. Może dziś się odważysz i któryś z nich wciśniesz? Są trzy rzeczy, które przemijają w życiu bezpowrotnie: CZAS, SŁOWA i SZANSE.

DRESS/SUKIENKA: NEEDLE&THREAD via TONEXTOUTLET HERE/TUTAJ  | SHOES/BUTY: AMICLUBWEAR HERE/TUTAJ 

p.s. oddam suknię w nowe, lepsze ręce! apieceofanna@gmail.com

nedle&thread red dress12 nedle&thread red dress10 nedle&thread red dress7 nedle&thread red dress2 nedle&thread red dress6 nedle&thread red dress1nedle&thread red dress8 nedle&thread red dress3 nedle&thread red dress5 nedle&thread red dress9 nedle&thread red dress4 nedle&thread red dress12

You May Also Like

8 comments

Reply

Wspaniałe widoki <3

Reply

Dziękuję Ewo! :*

Reply

Wow!wow! Wow! Najlepsza sesja ever!

Reply

Sylwia <3 🙂

Reply

Piękne zdjęcia! Świetnie się prezentujesz w tym kolorze.
MXAGNES

Reply

MXAGNES, dziękuję! 🙂

Reply

Aniu cudna sesja, pięknie wyglądasz :* A tekst to strzał w 10, dał mi dużo do myślenia. Pozdrawiam cieplutko.

Reply

Ola, dziękuję! Cieszę się bardzo! :*

Leave a Reply

Your email address will not be published.