I love to be a woman! I take advantage of women’s privileges with handfuls. My wardrobe is full of dresses and the shelves bend from high heels. Today I want to show you an example of professional outfit with blue pencil dress for the office. It can be feminine and elegant at the same time. I chose a blue midi dress, which I complemented with classic beige heels. Trick: whenever you want to optically slim your figure, reach for the heels in a neutral, bright color.

And as you can see, you do not need to have a cleavage to the navel and a skirt that barely covers the buttocks to look feminine and sexy;)

Kocham być kobietą! Korzystam z kobiecych przywilejów pełnymi garściami. Moja szafa pełna jest sukienek, a półki z butami uginają się od butów na obcasie. Dziś chcę Wam pokazać przykład stylizacji do biura, który może być jednocześnie kobieca i elegancka. Wybrałam niebieską sukienkę o długości midi, którą uzupełniłam klasycznymi szpilkami w beżowym kolorze. Zawsze, gdy chcecie optycznie wyszczuplić sylwetkę, sięgnijcie właśnie po szpilki w neutralnym, jasnym kolorze. Jak widzicie, nie trzeba mieć dekoltu do pępka i kusej spódniczki ledwo zakrywającej pośladki, by wyglądać kobieco i seksownie 😉

DRESS/SUKIENKA: TO NEXT HERE/TUTAJ | BAG/TOREBKA: GUCCI | SHOES/BUTY: CASADEI