Let’s the party started! Happy New Year 2019! La vida es pura pasión!

I just finished cleaning up. I threw away all the unnecessary things from the apartment, wiped off the dust on the shelves and put the fresh, red roses into the vase. I turned on my favorite music.

I put on a dress you see in the pictures and I wonder what to put on the list of New Year’s resolutions …;) And you know what? I do not think I will do it this time. I just promise myself to laugh, dance and worry less. Just enjoy life and take positive emotions and energy with it. It is mainly up to us how we live each day of this New Year. Only. We have no influence over other people’s decisions, but every day we have an influence on whether we get out of bed with a smile or a grimace. Do not make a list of New Year’s resolutions. Listen to the heart and follow his voice. Do not be afraid. Fight! Always have the courage to fight for dreams. No matter what the result … It’s better to regret something you did than what you did not have the courage to do!

3, 2, 1 … Let’s the party started!  I am intending to dance all night with a smile on my face, among people whom I respect, like and love. People that I can call my friends. Only in that combination spending time has sense. Supossedly what a New Year, such a whole New one so …;) Wish you all the best! We hear in 2019! Hugs!

La vida es pura pasión! Go, go, gol! Allez allez allez!

Właśnie skończyłam sprzątać. Wyrzuciłam wszystkie niepotrzebne rzeczy  z mieszkania, starłam kurze na półkach i wstawiłam świeże, czerwone róże do wazonu. Włączyłam ulubioną muzykę. Zakładam sukienkę, którą widzicie na zdjęciach i zastanawiam się, co wpisać na listę noworocznych postanowień… 😉

I wiecie co? Chyba jej tym razem nie zrobię. Po prostu obiecuję sobie więcej się śmiać, tańczyć, a mniej martwić. Po prostu cieszyć życiem i brać z niego pozytywne emocje i energię pełnymi garściami. To w głównej mierze od nas zależy jak przeżyjemy każdy dzień tego Nowego roku. Tylko i wyłącznie. Nie mamy wpływu na decyzje innych osób, ale każdego dnia mamy wpływ na to czy wstaniemy z łóżka z uśmiechem czy grymasem. Nie róbcie listy noworocznych postanowień. Słuchajcie serca i podążajcie za jego głosem. Nie bójcie się. Walczcie! Miejcie zawsze odwagę walczyć o swoje marzenia. Bez względu na rezultat… Lepiej żałować rzeczy, które się zrobiło niż tych, których nie miało się odwagi zrobić!

3, 2, 1… start! Wcielam mój plan w życie, zamierzając przetańczyć dziś całą noc z uśmiechem na twarzy, w gronie ludzi, których szanuję, lubię i kocham. Ludzi, których mogę nazwać swoimi przyjaciółmi. Spędzanie czasu w towarzystwie tylko w takiej kombinacji wartości ma dla mnie sens. Podobno jaki Sylwester, taki cały Nowy Rok… 😉 Najlepszego! Do usłyszenia w 2019! Ściskam Was mocno!

La vida es pura pasión! Go, go, gol! Allez allez allez!

You May Also Like

14 comments

Reply

Kolor sukienki piękny! Kobietom w czerwieni naprawdę cudownie! 🙂

Reply

Jarosław, dziękuję 🙂

Reply

Pięknie wyglądasz, sukienka świetnie na tobie się prezentuje. Nic w sumie dziwnego masz świetna figurę kochana;) Wszystkiego najlepszego na 2019, jeszcze więcej takich wspaniałych stylizacji jak również i sesji. Pozdrawiam ciepło i zapraszam do siebie, może coś Ciebie zaciekawi;)

Reply

Klaudia, bardzo dziękuję! Dla Ciebie również wszystkiego, co najlepsze! :* ściskam!

Reply

Przepiękna jest ta czerwona sukienka! Piękny wybór 🙂

Reply

Jarku, dziękuję! 😉

Reply

Przepiękna jest ta czerwona sukienka! Bardzo w Twoim stylu 🙂

Reply

Albert, dziękuję! 😉

Reply

Ja tez 31 grudnia wyrzuciłam mnóstwo rzeczy z mieszkania głównie z garderoby – rzeczy 2 wory duże do pojemnika Z czerwonym krzyżem i tak tego dnia mnie natchnęło żeby układać , przekładać rzeczy , może to jakieś odcięcie od przeszłości ? Nie wiem , ale wiem ze nic nie dzieje się bez przyczyny , najlepszego w Nowym Roku Aniu😀

Reply

Ewelina, super, gratuluję! :* To prawda, nic nie dzieje się bez przyczyny. Wszystkiego, co najlepsze dla Ciebie na ten rok! :*

Reply

ale super sukienka! 😀

Reply

Maja, dziękuję! :*

Reply

Fajny zestaw na czerwiec-sierpień, niedzielę, w samo południe.

Reply

Dzięki! 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published.