Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana… Najlepszej w 2018 roku!

maya sequin maxi chiffon prom asos dress9 maya sequin maxi chiffon prom asos dress16 maya sequin maxi chiffon prom asos dress4

Zaraz na początku życia, ktoś powinien nam powiedzieć, że umieramy. Może wtedy żylibyśmy pełnią życia w każdej minucie, każdego dnia. Troszczylibyśmy się o siebie i o przyjaciół. Bawili się więcej, byli czasem szaleni. Mielibyśmy więcej odwagi, a mniej obaw.  Korzystali z okazji by uczyć się na własnych błędach. Nie próbowali być tak cholernie doskonali.

To był bardzo trudny, a tym samym bardzo dobry rok. Nieprzewidywalny, zaskakujący, powodujący łzy ekstremalnego szczęścia i równie gorzkiego smutku. Mimo to, nic bym w nim nie zmieniła. Bez względu na wszystko, co się wydarzyło. Natomiast gdybym mogła przeżyć go jeszcze raz, to popełniłabym więcej błędów. Dokładnie tak, dobrze czytacie. Czemu? Bo wiem, że lepiej żałować tego, co się zrobiło, niż tego, czego nie miało się odwagi zrobić. Doświadczenie to nazwa, jaką nadajemy naszym błędom. Niektórzy próbują gromadzić energię, aby żyć dłużej. Ja nie. Ja wierzę, że najważniejsze jest nie to, jak długo żyjemy, ale jak żyjemy. Dlatego wolę się zużyć niż zardzewieć!

Dlatego mimo iż nie mam listy postanowień noworocznych i jej nie zrobię, to spodziewajcie się wieeeeeelu zmian w tym roku. Po prostu będę starała się być dobrym przykładem człowieka i żyć pełnią życia, dopóki żyję.

Odchodzi to, co stare, by zrobić miejsce temu, co nowe. W tym momencie to nowe – to Ty. Dlatego na ten Nowy Rok…

Życzę Wam lepszego jutra. Cokolwiek by się nie działo, jak źle by się wydawało.

Życzę Wam zdrowia. Sami wiecie czemu.

Życzę Wam mądrych wyborów. Głupota jest jedną z dwóch rzeczy, które najlepiej widzimy z perspektywy czasu. Drugą są stracone okazje.

Życzę Wam zdobywania doświadczeń. Bardzo wiele możesz powiedzieć o człowieku poprzez sposób, w jaki radzi sobie w trzech sytuacjach: gdy pada deszcz, gdy zgubi mu się bagaż i gdy lampki choinkowe są totalnie poplątane.
Życzę Wam codziennej świadomości. Zarabiać na życie to nie to samo, co żyć. Pieniądze są tylko środkiem do osiągania celów, nie celem samym w sobie.
Życzę Wam wytrwałości. Niektóre rzeczy nie odchodzą, jeśli o nie permanentnie dbasz i nie pozwalasz im odejść.
Życzę Wam otwartości, bo decyzje podejmowane z otwartym sercem, zazwyczaj są trafne.
Życzę Wam bliskości. Każdego dnia powinieneś kogoś dotknąć. Ludziom potrzebny jest ciepły uścisk czy choćby przyjacielskie poklepanie po plecach. Zapomną co powiedziałeś, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną, jak się przy Tobie czuli.
Życzę Wam chęci do nauki życia i pokory. Wszyscy wciąż musimy się jeszcze wiele nauczyć.
Życzę Wam odwagi serca. Pewne rzeczy trzeba powiedzieć, choćby brzmiały głupio. Nie można ich odkładać na później. Może nie być żadnego później. „Gdy Twoje serce obawia się cierpień powiedz mu, że strach przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie. Że żadne serce nie cierpiało, gdy sięgało po swoje marzenia.”
Życzę Wam odwagi ducha, która każdego pozwoli Wam wychodzić z własnych stref komfortu. Abyście znaleźli w sobie siłę do
codziennej walki z przeciwnościami losu.Życzę Wam wiary. W Tego Na Górze, ludzi i bezinteresowność.Życzę Wam nadziei. Życie czasem daje drugą szansę.

I przede wszystkim życzę Wam miłości przez duże M. Żebyście odnaleźli w sobie, to co najlepsze i podarowali to drugiemu człowiekowi. Możemy się oszukiwać, ale tylko i wyłącznie dzięki miłości drugiego człowieka możemy latać nad ziemią i być w życiu w pełni szczęśliwi.

maya sequin maxi chiffon prom asos dress3 maya sequin maxi chiffon prom asos dress5 maya sequin maxi chiffon prom asos dress11 maya sequin maxi chiffon prom asos dress14 maya sequin maxi chiffon prom asos dress13 maya sequin maxi chiffon prom asos dress6 maya sequin maxi chiffon prom asos dress10 maya sequin maxi chiffon prom asos dress maya sequin maxi chiffon prom asos dress1 maya sequin maxi chiffon prom asos dress8 maya sequin maxi chiffon prom asos dress12 maya sequin maxi chiffon prom asos dress2 maya sequin maxi chiffon prom asos dress15 maya sequin maxi chiffon prom asos dress7

Mam na sobie: DRESS/SUKIENKA, FUR/FUTRO, BAG/TOREBKA: MAYA via TONEXT OUTLET HERE/TUTAJ | SHOES/BUTY: AMICLUBWEAR HERE/TUTAJ |

You May Also Like

11 comments

Reply

Bajkowo <3
Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!

Reply

Ewo, dziękuję! 🙂

Reply

Wyglądasz tak pięknie <3 Szczęśliwego Nowego Roku Kochana!

Reply

Aniu, dziękuję! Tobie również 🙂 :*

Reply

Przepiękna stylizacja i bardzo ładne kolczyki 🙂 Musiałaś być tematem numer 1 na sylwestra 😉

Reply

Zuzanna, dziękuję 🙂 :*

Reply

Butów nie widać 🙁

Reply

Srebrne szpilki, holograficzne 😉

Reply

Aniu ten mentorski ton jest denerwujący ,zostan psychologiem ,udzielasz rad (zostan przy koronkach i cekinach)jesteś mloda dziewczyna a radzisz jak kobieta po 60…

Reply

Elu, każdy ma prawo do swoich opinii i przemyśleń, tym bardziej jeżeli dzieli się z nimi na swojej prywatnej stronie 😉 Patrząc na statystyki i polubienia, większości ten ton nie denerwuje 😉 https://www.facebook.com/gentlewoman27/photos/a.968243143226068.1073741828.968195599897489/1712052608845114/?type=3&theater

Reply

Dodałabym jeszcze do tej stylizację koronkową opaskę

Leave a Reply

Your email address will not be published.