Cape Drastis Korfu & red maxi dress | Jedno z najpiękniejszych miejsc na Korfu

fot. vue.flog.pl

Dziś chcę Wam pokazać jedno z najpiękniejszych miejsc na wyspie Corfu, a mianowicie przylądek Cape Drastis. To najdalej na północ wysunięte miejsce na wyspie. Obok Canal d’Amour i Sunset Beach, to trzecie moje ulubione miejsce. Wybrzeże jest tu wysokie i strome , kończy się białymi, malowniczymi skałami o fantazyjnych kształtach.

Szczególnie polecam Wam, jeżeli chcecie w spokoju obejrzeć zachód słońca. Jest równie piękny, co na Santorini za to macie możliwość być jedynymi osobami na wzgórzu, a to jest po prostu bezcenne. Przy okazji zachodu, udało mi się uchwycić stylizację z czerwoną sukienką maxi. Na żywo zachód wygląda po prostu magicznie… wspomnienia po prostu bezcenne. Każdemu, kto zamierza wybrać się na Korfu, szczerze polecam!

Jeżeli chodzi o poszczególne elementy stylizacji, to postawiłam na czerwoną długą suknię. Czerwień, to jeden z kolorów, który zawsze pojawia się podczas zachodu słońce. Chciałam, żeby wszystko ze sobą kolorystycznie współgrało.  Aby nadać całej stylizacji nieco romantyczny charakter, założyła dodatkowo wianek od Green Dwarf. Całość uzupełniają bardzo wygodne (i ostatnio również bardzo modne) buty od Born2be.pl z transparentnymi paskami i obcasem.

You May Also Like

12 comments

Reply

Bajkowo <3

Reply

Ewo, dziękuję! <3

Reply

Sama nie wiem co jest piękniejsze. Czy twoja kreacja czy te widoki 🙂

Reply

Aneta, bardzo dziękuję! 🙂

Reply

Jednym słowem – CUDOWNIE! Zarówno widok, miejsce jak i stylizacja. Osiągnęłaś to co rzeczywiście chciałaś osiągnąć – wszystko wyszło IDEALNIE!

Reply

Ewo, baaaaardzo dziękuję! :*

Reply

Ta sukienka jest po prostu wspaniała! Uwielbiam zdjęcia i to jak wygląda na niej blask słońca 🙂

Reply

Justyna, dziękuję pięknie! <3

Reply

Piękna sukienka zaprezentowana w prześlicznej scenerii. Zachwycająco.

Reply

ThimbleLady dziękuję bardzo! :*

Reply

Magiczna sesja, a ty wyglądasz jak cudna nimfa, piękna i delikatna.

Reply

Elu, dziękuję bardzo! <3

Leave a Reply

Your email address will not be published.