Feminine professional outfit with blue pencil dress | Kobieca stylizacja do biura

I love to be a woman! I take advantage of women’s privileges with handfuls. My wardrobe is full of dresses and the shelves bend from high heels. Today I want to show you an example of professional outfit with blue pencil dress for the office. It can be feminine and elegant at the same time. I chose a blue midi dress, which I complemented with classic beige heels. Trick: whenever you want to optically slim your figure, reach for the heels in a neutral, bright color.

And as you can see, you do not need to have a cleavage to the navel and a skirt that barely covers the buttocks to look feminine and sexy;)

Kocham być kobietą! Korzystam z kobiecych przywilejów pełnymi garściami. Moja szafa pełna jest sukienek, a półki z butami uginają się od butów na obcasie. Dziś chcę Wam pokazać przykład stylizacji do biura, który może być jednocześnie kobieca i elegancka. Wybrałam niebieską sukienkę o długości midi, którą uzupełniłam klasycznymi szpilkami w beżowym kolorze. Zawsze, gdy chcecie optycznie wyszczuplić sylwetkę, sięgnijcie właśnie po szpilki w neutralnym, jasnym kolorze. Jak widzicie, nie trzeba mieć dekoltu do pępka i kusej spódniczki ledwo zakrywającej pośladki, by wyglądać kobieco i seksownie 😉

DRESS/SUKIENKA: TO NEXT HERE/TUTAJ | BAG/TOREBKA: GUCCI | SHOES/BUTY: CASADEI

You May Also Like

12 comments

Reply

Chociaż raz udało mi się napisać jako pierwszy, że świetnie wyglądasz. Sukienka świetnie podkreśla figurę 😉 Prosto i elegancko. Pozdrawiam.

Reply

Paweł, bardzo dziękuję! 🙂 Pozdrawiam!

Reply

Bardzo mi się powyższa stylizacja podoba.Może dlatego,ze jestem wielka fanką kobaltów i wszystko co jest w tym kolorze od razu wpada mi w oko. Szukam również podobnej torebki, eleganckiej oraz stylowej. I w kolorze beżu.Mam bardzo wiele czarnych torebek na jesień, jednak brakuje mi czegoś jaśniejszego.
W ostatnim czasie rownież o wiele częściej zamawiam przez internet…. https://www.openwear.pl

Reply

Basiu, dzięki! 😉

Reply

Pięknie Ci w kobalcie 🙂

Reply

Ewo, dziękuję! 🙂

Reply

Pieknie, klasycznie, elegancko, kobieco.
Czałość zachwyca.

Reply

Michał, bardzo dziękuję! 😉

Reply

przepiękna ta sukienka

Reply

Dziękuję bardzo 🙂

Reply

Looking gorgeous in that blue dress.. stunning figure! 🙂

And sexy heels as always! 🙂

YouTube | Blog: Geekette in High Heels | Instagram

Reply

Thank you Natassia 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.