What doesn’t kill you… make you stronger | Co Cię nie zabije to Cię wzmocni.

Napiszę kiedyś książkę o swoim losie… Jestem jak kot (w końcu zodiakalny ze mnie lew) i bez wątpienia dostałam od życia więcej niż jedną szansę. Ten rok sprawił, że musiałam z kilku skorzystać. Jestem też jak Feniks… nawet z popiołu stworzę się na nowo.

Połowa listopada za nami. Niebawem Nowy Rok. Czas do Sylwestra zleci jak z bicza strzelił. I szczerze mówiąc nie wiem czy życzyć Wam samego szczęścia czy czasem może też nieszczęścia? Bo co by nie mówić, nic tak nie kształtuje charakteru człowieka jak trudne sytuacje. Co Cię nie zabiło, to Cię wzmocni. Uwierz mi, to prawda. Dziś (nie?)stety to po prostu wiem. Czasem życie chyba musi nas złamać, żebyśmy mogli poskładać się na nowo. Być lepszą wersją siebie. Mnie choć zajęło to sporo czasu – udało się i wierzę, że każdy z nas ma w sobie taką siłę. I tej siły do życia z całego serca Wam życzę.

One day I will write a book about my life … I am like a cat (eventually I’m a zodiacal lion) and I have no doubt that I got more than one  life. This year meant that I had to take advantage of a few… I am also like a Phoenix … even from the ash I will create myself again and again…

Half of November is behind us. Soon, New Year. Time goes so quickly… Honestly, I do not know whether to wish you good luck or maybe also unhappiness? For whatever you say, nothing shapes the character of a man as much as a difficult situations. What did not kill you will make you stronger. Believe me, it’s true. Today (un?)fortunatelly I just know it. Sometimes life must break us, so that we can put together ourself anew. Better new one. It took me a long time but it worked… And I believe that each of us has such strength inside. I wish you this strength with all my heart.

DRESS/SUKIENKA: ASOS TONEXT MODA HERE/TUTAJ | SHOES: LOUBOUTIN | BAG: ASOS | NAILS: EMILY NAILS

 

You May Also Like

18 comments

Reply

Piękna sukienka! <3
Ja również jestem spod znaku lawa 🙂

Reply

Przybij piątkę! 😉
Dziękuję!

Reply

Jedno słowo – WOW <3

Reply

Ewo, dziękuję! 🙂 :*

Reply

Świetnie wyglądasz! Sukienka skojarzyła mi się z Jessicą Rabbit! 🙂

Reply

Agata, dziękuję! 🙂

Reply

Nieraz jak te życiowe porażki są zbyt dotkliwe, urywają częśc nas, niczym upadek szklanki, która nawet posklejana dokładnie nie będzie już tą sama nieskazitelną szklanką. Z drugiej strony, wypisane doświadczenie na życiorysie stanowi o ciekawości i tajemnicy czy to człowieka, czy kazdego sprzętu… nawet samochodu z przeszłością.

Reply

Trafne podsumowanie 😉

Reply

Oczywiście wyglądasz przepięknie. Uwielbiam Twoje stroje i najlepsze na świecie buty.

Reply

Michał, dziękuję! 😉

Reply

WOW WOW WOW

nie mogę się na Ciebie napatrzeć 🙂

Blog kosmetyczny

Reply

Daria, bardzo dziękuję! 😉

Reply

Anna,
You so very lovely. You make this dress stand out.

Reply

Marsh, thank You! 😉

Reply

Them legs, girl.. so sexy!! 🙂

YouTube | Blog: Geekette in High Heels | Instagram

Reply

Thank you Natassia 🙂

Reply

Odniosę się do sukienki- nie mogę oderwać oczu! Sukienka jest obłędna, ale istotniejsze jest to, że Ty, Aniu, wyglądasz w niej oszałamiająco! Pięknie podkreśla Twoją kobiecą, zgrabną figurę, a ponadto ma w sobie to coś: magnetycznie przykuwa uwagę, ma klasę i elegancję (co jest bardzo charakterystyczne dla Twojego stylu), a zarazem ma ten pazur. Przy czym w wysmakowany sposób eksponuje nogi, nie przekraczając pewnej subtelnej granicy, która zamiast czynić kreację pełną smaku i tajemnicy, czyni ją wulgarną.
Jestem w tej kreacji beznadziejnie zakochana…!
Pozdrawiam 🙂

Reply

Ewelina <3 dziękuję pięknie! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.